O SPOLEČNOSTI

Vítáme Vás na stránkách společnosti VÝTAHY PETERSIK s.r.o. Těší nás Váš zájem a rádi se s Vámi setkáme v našich kancelářích v Teplicích, Praze, Olomouci a Kutné Hoře.
Společnost vznikla na začátku 90. let v Teplicích, kde je její sídlo, dílny a skladové zázemí. V následujících letech zakládá svoje pobočky v Praze, Kutné Hoře a Olomouci. V současné době tvoří náš tým téměř 75 zaměstnanců.
Náplní naší činnosti jsou dodávky a montáže výtahových zařízení a výtahových šachet, modernizace i generální opravy výtahů. Součástí našich služeb je také servisní a revizní činnost.
V devadesátých letech byly realizovány hlavně zakázky jednotlivých výtahů, zejména atypických. Osobní i nákladní, lanové i hydraulické, jídelní výtahy atd.
Na začátku uplynulého desetiletí jsme již zkraje zaznamenali nástup výměny starých výtahů na sídlíštích a rozhodli se pro vlastní cestu plošných kompletních rekonstrukcí. Díky stále se zdokonalujícímu systému bylo možné stlačit trvání celé akce na minimum a tím co nejméně zatížit běžný život nájemníků ve výškových budovách. Přesto, že tento systém byl zpočátku kritizován – zástupci ostatních firem zastávali totiž pouze výměny jednotlivých nevyhovujících částí – ukázalo se po čase, že naše cesta byla správná a ostatní ji postupně následovali.

Na sídlištích (převážně v severních a středních čechách) bylo naši firmou zrekonstruováno již několik set výtahů typu TOV a BOV (trakční osobní výtah, bubnový osobní výtah) což je na firmu střední velikosti úctyhodný výkon.
Nutno dodat, že mnoho zakázek jsme umožnili svým zákazníkům financovat na splátky bez navýšení. I to svědčí o dobré ekonomické kondici firmy.
Kromě rekonstrukcí v panelových domech je naší další doménou výstavba (či rekonstrukce) atypických výtahů, zejména ve starší zástavbě, kde je třeba individuální přístup a flexibilita jichž nejsou velké firmy často schopny.
Od počátků naší činnosti klademe důraz nejen na plynulost a kvalitu výstavby, ale také na estetickou stránku díla. Například kabiny dovážíme od renomovaných italských výrobců jejichž design má vysokou kvalitu. Rádi Vám podáme jakékoli informace, případně zprostředkujeme návštěvu námi realizovaných výtahů či výtahových šachet abyste si sami mohli udělat obrázek o naší práci.


kontaktujte nas
logo paticka vytahy petrsik
Copyright (c) 1991-2011 Výtahy Petersik s.r.o | MULTICAR
paticka iso